تمدید گواهینامه صلاحیت بهره برداری، نگهداری و تعمیرات نیروگاههای برقابی (پایه یک)

با همکاری امور بهینه سازی و بهره برداری معاونت طرح های آب و انرژی و معاونت قراردادها، گواهینامه صلاحیت بهره برداری، نگهداری و تعمیرات نیروگاههای برقابی (پایه یک) به مدت دو سال دیگر تمدید شد. برای انجام فعالیت های اجرایی و شرکت در مناقصات بهره برداری و تعمیرات، داشتن این گواهی صلاحیت الزامی است.

مشاهده گواهینامه

چهارشنبه 27 دی 1396  
ابلاغ مطالعات تعمیرات اساسی نیروگاههای اول و دوم مسجدسلیمان، نیروگاه دوم عباسپور و مارون

با توجه به مذاکرات انجام شده توسط امور بهینه سازی و بهره برداری معاونت طرح های آب و انرژی و تجربیات شرکت مشانیر در حوزه تعمیرات و تعمیرات اساسی، مطالعات تعمیرات اساسی نیروگاههای اول و دوم مسجدسلیمان، نیروگاه دوم عباسپور و نیروگاه مارون به این مجموعه واگذار گردید.

چهارشنبه 27 دی 1396  
تمدید قرارداد نظارت بر بهره برداری و تعمیرات سدها و نیروگاههای آبی عباسپور، مسجد سلیمان، کارون3، دز، کرخه و مارون

با توجه به رضایت کارفرما از انجام فعالیت های مهندسی و نظارت بر بهره برداری و تعمیرات بالغ بر 7000مگاوات نیروگاه برقابی خوزستان و همچنین تعریف فعالیت های جدید در این حوزه، پروژه نظارت بر بهره برداری و تعمیرات سدها و نیروگاههای آبی عباسپور، مسجدسلیمان، کارون3، دز، کرخه و مارون از تارخ 04/11/1396 به مدت 18 ماه تمدید گردید.

با توجه به ساختارهای مناسب برای مدیریت و نظارت پروژه های بهره برداری و تعمیرات در حوزه آب و انرژی و با توجه به اهمیت ویژه ای که نیروگاههای برقابی خوزستان در شبکه و پیک مصرف دارند، شرکت مشانیر با محوریت امور بهینه سازی و بهره برداری معاونت طرح های آب و انرژی به عنوان بازوی قدرتمند فنی و اجرایی وزارت نیرو در این حوزه شناخته شده است.

چهارشنبه 27 دی 1396  
اخذ گواهینامه صلاحيت خدمات مشاوره جدید شرکت از سازمان برنامه و بودجه کشور

شرکت مهندسی مشانیر با تلاش معاونت قراردادها و توسعه بازار و همکاری کلیه معاونت ها، موفق به اخذ گواهینامه صلاحيت خدمات مشاوره جدید از سازمان برنامه و بودجه کشور گردید. با اخذ این گواهینامه، شرکت در 28 زمینه تخصصی دارای 32 رتبه صلاحیت گردید و در حال حاضر شرکت دارای 11 پایه یک و تکرار پایه یک ، 5 پایه دو و 16 پایه سه به شرح مندرج در گواهینامه می باشد.

مشاهده گواهینامه

دوشنبه 27 اذر 1396  
حضور شرکت مشانیر در سه نمایشگاه

مشاهده بیشتر

دوشنبه 29 ابان 1396  
جلسه مشترک وزیر محترم برق سوریه، جناب آقای مهندس محمدزهیر خربوطلی و هیأت محترم همراه با معاونین شرکت مشانیر

مشاهده بیشتر

شنبه 27 ابان 1396  
پيام تسليت شرکت مشانیر به مناسبت زلزله غرب کشور

مشاهده پيام تسليت

سه شنبه 23 ابان 1396  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8