درج نام مشانیر در لیست مشاوران مورد تایید وزارت نیرو در حوزه پدافند غیرعامل

شرکت مهندسی مشانیر با همکاری کلیه معاونت هاي محترم شرکت و اقدامات صورت گرفته در معاونت قراردادها و توسعه بازار، موفق به اخذ صلاحیت مشاوران مورد تأیید دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو شد. در لیست مورد تایید وزارت نیرو، شرکت مهندسی مشانیر در حوزه صنعت آب و برق از تاریخ 21/5/1396 به مدت دو سال دارای اعتبار جهت ارائه خدمات مهندسی در زمینه پدافند غیرعامل می باشد.

مشاهده لیست مشاوران مورد تایید وزارت نیرو در حوزه پدافند غیرعامل

چهارشنبه 25 مرداد 1396  
بخشنامه شماره 2 مربوط به پیش ارزیابی شرکت کنندگان در مناقصه نیروگاه سیکل ترکیبی زاگرس

احتراماً، شرکتهائی که از بابت ارائه مشارکت نامه رسمی با شریک خارجی و ثبت آن در دفترخانه اسناد رسمی با مشکل مواجه هستند می بایست نامه رسمی شرکت شریک و یا مشارکت نامه امضاء شده توسط طرفین را بهمراه فرم تکمیل و تأیید شده زیر توسط یکی از دفاتر اسناد رسمی بهمراه مدارک ارائه نمایند:

مشاهده و دریافت فرم

یکشنبه 04 تیر 1396  
اخذ پروانه صلاحیت بهره برداري و نگهداري از نيروگاه از وزارت نیرو

شرح خبر: شرکت مهندسی مشانیر با تلاش معاونت قراردادها و توسعه بازار و همکاری کلیه معاونت های فنی، موفق به اخذ گواهینامه صلاحیت بهره برداري و نگهداري از نيروگاه از دفتر راهبری و نظارت بر امور برق وزارت نیرو به ظرفیت 450 مگاوات به شرح زير گرديد: 1- سقف 350 مگاوات براي عمليات بهره‌برداري و نگهداري از واحدهاي گازي 2- سقف 100 مگاوات براي عمليات بهره‌برداري و نگهداري از واحدهاي بخاري 3- سقف 300 مگاوات براي عمليات بهره‌برداري و نگهداري از واحدهاي سيكل تركيبي

مشاهده پروانه صلاحیت بهره برداري و نگهداري از نيروگاه

چهارشنبه 17 خرداد 1396  
مطالعات مدیریت زیست محیطی محور قزوین- الموت- تنکابن

معاونت محیط زیست و توسعه پایدار شرکت مشانیر از طریق شرکت در مناقصه، مورخ 10/12/1395 موفق به اخذ پروژه مطالعات مدیریت زیست محیطی محور قزوین- الموت- تنکابن گردید. ابلاغ قرارداد مربوطه در تاریخ 24/02/1396 از سوی شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور به شرکت مشانیر اعلام شده است. شایان ذکر است به دلیل شروع فعالیت های اجرایی پروژه پیش از اخذ مجوز، گزارشات ارزیابی اثرات زیست محیطی (EIA) تهیه شده توسط مشاوران محیط زیست کارفرما (طی سال های 89 الی 93) در کمیسیون ماده 2 سازمان حفاظت محیط زیست مطرح و بررسی نشده است. لذا در حال حاضر اخذ مجوز از "کارگروه بررسی پروژه های مشمول ارزیابی زیست محیطی فاقد مجوز و دارای پیشرفت فیزیکی" بر اساس برنامه اجرایی مدیریت زیست محیطی (EMAP) در دستور کار قرار گرفته است. مدت زمان این مطالعات 18 ماه بوده و کاهش اثرات سوء و تخریب های محیطی ناشی از اجرای پروژه به واسطه برنامه جامع مدیریت محیط زیست (شامل: پایش، آموزش، مشارکت مردمی و ممیزی) از اهداف این مطالعات می باشد.

شنبه 13 خرداد 1396  
انعقاد قرارداد پروژه احداث واحدهای بخار نیروگاه سیکل ترکیبی زاگرس کوثر

عقد قرارداد پروژه احداث واحدهای بخار نیروگاه سیکل ترکیبی زاگرس کوثر بین شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر (کارفرما) و شرکت خدمات مهندسی برق – مشانیر بعنوان مهندس مشاور موضوع قرارداد: تهیه اسناد مناقصه / مذاکره جهت انتخاب پیمانکار EPCF ، خدمات مهندسی، نظارت عالیه و نظارت کارگاهی جهت تبدیل 4 واحد گازی V94.2 نیروگاه موجود زاگرس کوثر کرمانشاه ( واقع در کیلومتر 25 جاده کرمانشاه – همدان) به 2 بلوک سیکل ترکیبی به همراه توسعه پست 400 کیلوولت

شنبه 06 خرداد 1396  
مطالعات ارزیابی زیست‌محیطی شهرک صنعتی صنایع سبک و شهرک صنایع نیمه سنگین و سنگ منطقه آزاد ماکو

معاونت محیط زیست و توسعه پایدار شرکت مشانیر از طریق شرکت در مناقصه، موفق به اخذ پروژه مطالعات ارزیابی زیست‌محیطی شهرک صنعتی صنایع سبک و شهرک صنایع نیمه سنگین و سنگ منطقه آزاد ماکو گردید. موفقیت در مناقصه این قرارداد در مورخ 19/2/1396 از سوی سازمان منطقه آزاد ماکو به شرکت مشانیر اعلام شده است. در راستای طرح‌های توسعه‌ی منطقه آزاد ماکو و با رویکرد افزایش تولید در سطح منطقه، طرح‌های احداث شهرک‌ صنعتی صنایع سبک و شهرک صنایع نیمه‌سنگین و سنگ در دستور کار قرار گرفته است. بر اساس مصوبه شورایعالی حفاظت محیط زیست، احداث شهرک صنعتی مشمول اخذ مجوز از سازمان حفاظت محیط زیست ایران می‌باشد. مدیریت کاهش اثرات سوء زیست محیطی از اهداف این طرح می‌باشد.

شنبه 06 خرداد 1396  
ابلاغ قرارداد مطالعات ارزیابی اثرات زیست‌محیطی و پیوست سلامت نیروگاه 500 مگاواتی گچساران

معاونت محیط زیست و توسعه پایدار شرکت مشانیر از طریق شرکت در مناقصه، موفق به اخذ پروژه مطالعات ارزیابی اثرات زیست‌محیطی و پیوست سلامت نیروگاه 500 مگاواتی گچساران گردید. موفقیت در مناقصه این قرارداد در مورخ 10/2/1396 از سوی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی به شرکت مشانیر اعلام شده است. اخذ مجوز از سازمان حفاظت محیط زیست ایران و اخذ تاییدیه ساخت نیروگاه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دستور کار این طرح می‌باشد. مدت زمان این طرح 6 ماه می‌باشد و مدیریت کاهش اثرات سوء زیست محیطی و کنترل پیامدهای بهداشتی در منطقه، از اهداف این طرح می‌باشد.

شنبه 06 خرداد 1396  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8