مطالعات مدیریت زیست محیطی محور قزوین- الموت- تنکابن

معاونت محیط زیست و توسعه پایدار شرکت مشانیر از طریق شرکت در مناقصه، مورخ 10/12/1395 موفق به اخذ پروژه مطالعات مدیریت زیست محیطی محور قزوین- الموت- تنکابن گردید. ابلاغ قرارداد مربوطه در تاریخ 24/02/1396 از سوی شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور به شرکت مشانیر اعلام شده است. شایان ذکر است به دلیل شروع فعالیت های اجرایی پروژه پیش از اخذ مجوز، گزارشات ارزیابی اثرات زیست محیطی (EIA) تهیه شده توسط مشاوران محیط زیست کارفرما (طی سال های 89 الی 93) در کمیسیون ماده 2 سازمان حفاظت محیط زیست مطرح و بررسی نشده است. لذا در حال حاضر اخذ مجوز از "کارگروه بررسی پروژه های مشمول ارزیابی زیست محیطی فاقد مجوز و دارای پیشرفت فیزیکی" بر اساس برنامه اجرایی مدیریت زیست محیطی (EMAP) در دستور کار قرار گرفته است. مدت زمان این مطالعات 18 ماه بوده و کاهش اثرات سوء و تخریب های محیطی ناشی از اجرای پروژه به واسطه برنامه جامع مدیریت محیط زیست (شامل: پایش، آموزش، مشارکت مردمی و ممیزی) از اهداف این مطالعات می باشد.

شنبه 13 خرداد 1396  
انعقاد قرارداد پروژه احداث واحدهای بخار نیروگاه سیکل ترکیبی زاگرس کوثر

عقد قرارداد پروژه احداث واحدهای بخار نیروگاه سیکل ترکیبی زاگرس کوثر بین شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر (کارفرما) و شرکت خدمات مهندسی برق – مشانیر بعنوان مهندس مشاور موضوع قرارداد: تهیه اسناد مناقصه / مذاکره جهت انتخاب پیمانکار EPCF ، خدمات مهندسی، نظارت عالیه و نظارت کارگاهی جهت تبدیل 4 واحد گازی V94.2 نیروگاه موجود زاگرس کوثر کرمانشاه ( واقع در کیلومتر 25 جاده کرمانشاه – همدان) به 2 بلوک سیکل ترکیبی به همراه توسعه پست 400 کیلوولت

شنبه 06 خرداد 1396  
مطالعات ارزیابی زیست‌محیطی شهرک صنعتی صنایع سبک و شهرک صنایع نیمه سنگین و سنگ منطقه آزاد ماکو

معاونت محیط زیست و توسعه پایدار شرکت مشانیر از طریق شرکت در مناقصه، موفق به اخذ پروژه مطالعات ارزیابی زیست‌محیطی شهرک صنعتی صنایع سبک و شهرک صنایع نیمه سنگین و سنگ منطقه آزاد ماکو گردید. موفقیت در مناقصه این قرارداد در مورخ 19/2/1396 از سوی سازمان منطقه آزاد ماکو به شرکت مشانیر اعلام شده است. در راستای طرح‌های توسعه‌ی منطقه آزاد ماکو و با رویکرد افزایش تولید در سطح منطقه، طرح‌های احداث شهرک‌ صنعتی صنایع سبک و شهرک صنایع نیمه‌سنگین و سنگ در دستور کار قرار گرفته است. بر اساس مصوبه شورایعالی حفاظت محیط زیست، احداث شهرک صنعتی مشمول اخذ مجوز از سازمان حفاظت محیط زیست ایران می‌باشد. مدیریت کاهش اثرات سوء زیست محیطی از اهداف این طرح می‌باشد.

شنبه 06 خرداد 1396  
ابلاغ قرارداد مطالعات ارزیابی اثرات زیست‌محیطی و پیوست سلامت نیروگاه 500 مگاواتی گچساران

معاونت محیط زیست و توسعه پایدار شرکت مشانیر از طریق شرکت در مناقصه، موفق به اخذ پروژه مطالعات ارزیابی اثرات زیست‌محیطی و پیوست سلامت نیروگاه 500 مگاواتی گچساران گردید. موفقیت در مناقصه این قرارداد در مورخ 10/2/1396 از سوی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی به شرکت مشانیر اعلام شده است. اخذ مجوز از سازمان حفاظت محیط زیست ایران و اخذ تاییدیه ساخت نیروگاه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دستور کار این طرح می‌باشد. مدت زمان این طرح 6 ماه می‌باشد و مدیریت کاهش اثرات سوء زیست محیطی و کنترل پیامدهای بهداشتی در منطقه، از اهداف این طرح می‌باشد.

شنبه 06 خرداد 1396  
اخذ کارت الکترونیکی ارائه دهندگان خدمت و تامین کنندگان شهرداری تهران

به منظور شرکت در مناقصات شهرداری تهران و ارائه خدمات در زمینه های مرتبط با پروژه های آن شهرداری و همچنین انجام خدمات آزمایشگاه مقیم، کارت الکترونیکی ارائه دهندگان خدمت و تامین کنندگان با اعمال تغییرات لازم و با فرمت جدید از معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران اخذ گردید. با اخذ پایه یک در تخصص ساختمانهای مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و نظامی، این رسته به لیست فعالیت های شرکت در کارت صلاحیت مذکور افزوده شد.

مشاهده کارت الکترونیکی

سه شنبه 26 اردیبهشت 1396  
پروانه صادرات و واردات برق

مشاهده پروانه صادرات و واردات برق

سه شنبه 26 اردیبهشت 1396  
شرکت مهندسین مشاور مشانیر، مشاور طرح تقدیر شده فولادی در حوزه سازه های خاص سال 1394 کشور

مشاهده تقدیرنامه

دوشنبه 27 اردیبهشت 1395  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8