دریافت لوح تقدیر کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیروی ایران

مشاهده تقدیرنامه

دوشنبه 05 بهمن 1394  
اخذ اولین مجوز سرمایه گذاری شرکت در نیروگاه های تولید پراکنده در شهرستان جویبار

باتلاش مؤثر و پی گیری همکاران عزیز در معاونت طرح های صنعتی وانرژی های نو، اولین مجوز سرمایه گذاری شرکت در نیروگاه های تولید پراکنده به قدرت MW ۲۵ در شهرستان جویبار (استان مازندران) از وزارت نیرو اخذ شد. این مهم آغازی امید بخش در رویکرد جدید شرکت در سرمایه گذاری در صنعت آب و برق کشور است.

پنجشنبه 03 ارديبهشت 1394  
بازدید آقای مهندس میدانی و هیأت همراه از طرح تونل آبرسان و تصفیه خانه ششم تهران

 

روز چهارشنبه مورخ 1392/09/13 آقای مهندس میدانی، معاون آب و آبفا وزات نیرو به اتفاق آقایان مهندس ملایی مشاور ایشان، مهندس ارتقایی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران، دکتر غروی مدیرعامل شرکت مشانیر، مهندس اصفهانی معاون مهندسی سد و نیروگاه های آبی، مهندس نیلچیان مجری طرح، مهندس رخ زاده مدیر طرح و هیأت همراه از عملیات اجرایی طرح آبرسانی به تهران از سد تنظیمی امیرکبیر و عملیات اجرایی تصفیه خانه ششم تهران بازدید به عمل آوردند.

شنبه 16 آذر 1392  


حضور مشانیر در نمایشگاه جانبی دهمین کنفرانس تونل ایران

نمایشگاه جانبی دهمین کنفرانس تونل ایران در روزهای ۱۴ الی ۱۵ آبان سال جاری در محل المپیک افتتاح شد. در این نمایشگاه راهبردی که در زمینه فن آوری های صنعت تونل و محصولات و خدمات مربوط به آن در فضایی به وسعت ۱۹۸۰ متر مربع بر پا شده بود، محصولات جدید و فن آوری های پیشرفته در صنعت تونل به نمایش گذاشته شد. مشانیر در این نمایشگاه با در اختیار داشتن یک باب غرفه به مساحت ۱۲ مترمربع، آخرین دستاوردها و توانمندی های خود را به نمایش گذاشت که مورد بازدید تعداد زیادی از مقامات و دست اندرکاران صنعت تونل از جمله وزیر محترم راه و شهرسازی قرار گرفت.

جمعه 30 آبان 1393  
بازديد آقاي مهندس فلاحتيان معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي از كارگاه سد و نيروگاه سياه بيشه

 

روز سه شنبه مورخ 26/3/94 آقاي مهندس فلاحتيان معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي به اتفاق آقاي مهندس حسيني مدير عامل برق منطقه‌اي تهران و هيئت همراه از كارگاه سد و نيروگاه سياه بيشه بازديد نمودند. در اين بازديد آقايان مهندس اخوان مجري و مهندس فرشيدفر مدير بهره‌برداري طرح سياه بيشه ايشان را همراهي مي‌كردند.

یکشنبه 08 شهریور 1394  


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8