برقدار شدن پست 132/230 کيلوولت ابرکوه

شنبه 13 دی 1399 1264 بازدید

پست 132/230 کیلو ولت ابرکوه در تاریخ 19 آبان ماه 1398 توسط وزیر محترم نیرو جناب آقای دکتر اردکانیان و هیات همراه رسما برقدار شد.

به منظور کاهش تلفات، افزايش اطمينان و پايداری شبکه انتقال، تامين بار الکتريکي صنايع بزرگ همچون معدن مس علي آباد و تامين برق مطمئن مورد نياز منطقه و با توجه به وضعيت موجود شبکه در منطقه يزد، احداث پست انتقال ۱۳۲/۲۳۰ کيلوولت به ظرفيت ۱۲۵*۲ مگاولت آمپر در دستور کار شرکت برق منطقه اي يزد قرار گرفت. در ادامه با توجه به ضرورت احداث پست مذکور از طرف شرکت برق منطقه اي يزد قرارداد ارائه خدمات مهندسي مشاوره ای و نظارت کارگاهي احداث پست ۶۶/۱۳۲/۲۳۰ کيلوولت ابرکوه به شماره قرارداد ۱۲۴/۹۱ در تاريخ ۹۱/۶/۶ به شرکت مشانير ابلاغ گردید. کارگاه مهندسي ارزش پست فوق الذکر در تاريخ ۹۱/۷/۳ با مروري بر اطلاعات ارائه شده توسط مشاور و کارشناسان شرکت برق منطقه اي يزد تشکيل شد تا پروژه با استفاده از نتايج مهندسي ارزش با هزينه هاي بهينه به بهره برداري برسد. در تاريخ ۹۱/۱۲/۲۶ خدمات مهندسي طراحي تفصيلي در بخش هاي ساختماني و تجهيزات HV و LV از طرف شرکت برق منطقه اي يزد و در قالب قرارداد به شماره ۹۱/۱۶۶ به شرکت مشانير ابلاغ گرديد.

جهت انجام پروژه کلیه مدارک طراحی اعم از نقشه ها و محاسبات در بخش های ساختمانی، تجهیزات فشار قوی و حفاظت و کنترل توسط گروه های تخصصی حوزه معاونت طرح های انتقال و توزیع نیروی شرکت به انجام رسید و ارتباط موثر و مستمر بخش های مختلف طراحی با سازندگان و پیمانکاران اجرایی و رفع اشکالات حین ساخت و اجرا از چالش های این پروژه بود که توسط تیم پروژه در شرکت مشانیر صورت پذیرفت. سایر مشخصات پروژه به شرح ذیل می باشند:

برقدار شدن پست 132/230 کيلوولت ابرکوه برقدار شدن پست 132/230 کيلوولت ابرکوه برقدار شدن پست 132/230 کيلوولت ابرکوه برقدار شدن پست 132/230 کيلوولت ابرکوه
/ انتهای خبر /
Scroll to Top