حضور مشانیر در نمایشگاه پدافند غیرعامل

شنبه 13 دی 1399 861 بازدید

11 تا 15 آبان ماه 1398

تهران – بوستان لاله

پدافند غیر عامل یک اصل است برای همیشه و ربطی به دور یا نزدیک بودن تهدیدات ندارد. بنابراین اگر در همه مراحل احساس حضور باشد، این مهم به بهترین وجهی پیش خواهد رفت. ( مقام معظم رهبری )

به مجموعه اقداماتی که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت های ضروری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در تقابل با تهدیدات و عملکرد مخرب نیروهای دشمن قرارمی گیرد، پدافند غیرعامل گفته می شود که در بیان اقتصادی تعاریف دیگری به خود گرفته و مفاهیم تخصصی در تلفیق با عملکرد پیشگیرانه پدافندی قالب تازه ای پیدا می کند.

به همین منظور و در تبیین سیاست های اجرایی انجمن علمی پدافند غیرعامل کشور، شرکت مشانیر برای نخستین بار در نمایشگاهی با این موضوع حضور یافت.

در این نمایشگاه که به مدت ۵ روز و از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۵ آبان ماه در فضای باز بوستان لاله درمعرض دید اقشار مختلف جامعه قرار گرفت، شرکت های صنعتی و تولیدی و موسسات دانش بنیان بسیاری نیز حضوری فعال داشتند.

لازم به ذکر است در جریان بازدید مقامات ارشد سازمان پدافند غیرعامل از غرفه مشانیر مذاکرات خوبی جهت مشارکت در حوزه پروژه های مطالعاتی انجام پذیرفت.

/ انتهای خبر /
Scroll to Top