کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون سیستم های قدرت

شنبه 13 دی 1399 921 بازدید

چهاردهمین کنفرانس بین المللی حفاظت اتوماسیون در سیستم‌های قدرت با هدف ارائه آخرین دستاوردهای این صنعت ۱۰ و ۱۱ دی ماه ۱۳۹۸ در دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) برگزار شد.

محورهای این کنفرانس: «حفاظت شبکه‌های هوشمند الکتریکی»، «کاربرد مفاهیم اینترنت اشیا در حفاظت سیستم‌های قدرت»، «سیستم‌های حفاظتی ویژه»، «پایش، کنترل و حفر گسترده سیستم‌های قدرت»، «اثرات تولیدات پراکنده در حفاظت سیستم‌های قدرت»، «امنیت سایبری در سیستم‌های حفاظتی»، «مکان‌یابی خطا در شبکه‌های انتقال و توزیع»، «نگهداری، تعمیرات و بهره‌برداری سیستم‌های حفاظت»، «سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در سیستم‌های حفاظتی»، «کاربرد سیستم‌های نوین مخابراتی در حفاظت شبکه‌های قدرت»، «سازگاری الکترومغناطیسی در سیستم‌های حفاظتی» و «سیستم زمین و سیستم حفاظتی» هستند.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران، شرکت توانیر و شرکت مدیریت شبکه برق ایران، چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستم‌های قدرت، را با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری در زمینه حفاظت و اتوماسیون شبکه‌های قدرت در روزهای ۱۰ و ۱۱ دی ماه ۱۳۹۸ برگزار کرد.

حضور سخنرانان علمی برجسته از کشورهای دیگر و برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای حوزه حفاظت و اتوماسیون سیستم قدرت از ویژگی های این کنفرانس نسبت به سالهای گذشته بود.

شرکت مشانیر نیز به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های خدمات فنی و مهندسی کشور به ویژه در حوزه برق، با حضور مدیران و کارشناسان مجرب در کمیته های علمی و تخصصی و نیز برپایی غرفه ای مناسب در محل برگزاری نمایشگاه، آخرین دستاورهای پژوهشی، آموزشی و پروژه های اجرایی شرکت، که حاصل پیگیری و تلاش شبانه روزی کارکنان می باشد را در معرض دید و قضاوت شرکت کنندگان قرارداد.

کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون سیستم های قدرت کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون سیستم های قدرت
/ انتهای خبر /
Scroll to Top